Zorientowane Kozy 2020So 2020-03-07 12:59
Wyniki nieoficjalnestworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
AK (9/10)4,2 km20 PKStatus: 12:59
L.p.CzasImię i nazwiskoDruga osobaKlubKomentarz
131:24Moniak, Zofialks Górzanka Naw tarnawa górna
231:27Marszałek, MariaJastrzębiacy Jastrzębie-Zdrój
332:20Vricanova, SylvaOB Havířov
432:41Podgórska, MartaMarta Chrzanów
533:30Wysocka, JolantaŚląsk O-Team Zabrze
633:33Denysenko, TamaraSlávia ŽU Žilina
734:50Chudíková, PavlaSKOB Frýdek-Místek
836:56Wiercioch-Wójtowicz, HelenaRCI Kraków
938:55Urbánková, TerezaO-RUNNAŘI Beskyd Kunčice pod Ondřejníkem
 
 
 
AM (33/34)4,2 km20 PKStatus: 12:59
L.p.CzasImię i nazwiskoDruga osobaKlubKomentarz
121:57Waluga, IreneuszTeam 360 stopni Katowice
222:10Borgiel, JarekCoś nom pizło na Jastrzębie-Zdrój
322:12Talanda, Mateuszindywidualnie Bielsko-Biała
422:36Jurczyk, MaciejUKS Sparta Czyżowice
524:09Bijok, MarcinInO SCI Skoczów
624:26Sporysz, MateuszBSRS Kozy
725:47Volkov, AlexanderSlávia ŽU Žilina
826:14Marszałek, WaldemarJastrzębiacy Jastrzębie-Zdrój
926:35Niezgoda, PrzemysławBaraniokTeam Żory
1026:51Filipek, SławekFilipek z Konopi Bielsko-Biała
1126:56Brych, Miłoszindywidualnie Katowice
1227:20Kawulok, MarekTJ TŽ Třinec Bystřice
1327:22Marszałek, PatrykJastrzębiacy Jastrzębie-Zdrój
1427:41Pasek, MarcinUKS Sparta Czyżowice
1527:47Moniak, Andrzejlks Górzanka Naw tarnawa górna
1628:13Kryjomski, JerzyTrener Chrzanów
1728:18Kawala, PatrykPatryk Chrzanów
1828:33Jurczyk, PiotrUKS Sparta Czyżowice
1928:34Jakobi, ZdeněkOB Havířov
2030:04Cader, RafałNiewyspane Leniw Bielsko-Biała
2130:13Klakla, KacperKacper Chrzanów
2230:47Trębacz, AntoniAntek Chrzanów
2333:04Volkov, MaksymSlávia ŽU Žilina
2433:22Dutka, PrzemysławW końcu dobiegnę Bielsko-Biała
2535:41Kunath, PavelSKOB Ostrava
2636:26Rýc-Bednář, RenéSKOB Ostrava
2737:04Urbánek, MartinO-RUNNAŘI Beskyd Kunčice pod Ondřejníkem
2841:51Wysocki, AndrzejŚląsk O-Team Zabrze
2947:59Czerkawski, WacławUKS Sparta Czyżowice
 
nklKalinowski, MichałDaber Team Tarnowskie Góry
nklRakowski, JarosławCzarna Wołga Bielsko-Biała
nklZdanowicz, JanKulawy Gliwice
nklPętlak, KrzysztofDziadek Jaskinio Gliwice
 
 
 
BK (37/39)2,4 km13 PKStatus: 12:59
L.p.CzasImię i nazwiskoDruga osobaKlubKomentarz
115:37Żmij, KarolinaThe Vipers Wilkowice
216:39Stankiewicz, SabinaEwidentna Bystra
317:14Bożek, WiktoriaSP 17 Jastrzębie-Zdrój
417:20Řehová, RenataSKOB Frýdek-Místek
518:13Volkova, MajaSlávia ŽU Žilina
618:40Máchová, MarkétaSKOB Frýdek-Místek
719:02Niedziela, WioletaSP 13 Jastrzębie-Zdrój
819:17Podgórska, GabrielaGabi Chrzanów
920:50Řehová, NatálieSKOB Frýdek-Místek
1021:00Hebda, JuliaJulka He Chrzanów
1121:08Valyavka, ViktoriyaSlávia ŽU Žilina
1221:17Śmietana, KlaudiaSP 13 Jastrzębie-Zdrój
1321:18Pietryka, JuliaSP 17 Jastrzębie-Zdrój
1422:50Grochal, NinaNina Chrzanów
1523:07Kruczkowska, AlicjaReflex Rybnik
1623:27Pietryga, PatrycjaZSEU Rybnik
1723:30Sobczak, MagdalenaRCI Kraków
1823:51Zając, BarbaraReflex Rybnik
1924:26Traczyk, EmiliaZSEU Rybnik
2025:11Muras, DominikaZSEU Rybnik
2126:13Piechaczek, JuliaZSEU Rybnik
2227:07Milczarek, JuliaZSEU Rybnik
2327:15Janiak, LenaReflex Rybnik
2431:09Woźniak, KsymenaZSEU Rybnik
2531:44Pietryka, EmiliaSP 17 Jastrzębie-Zdrój
2632:02Niedziela, MartynaSP 13 Jastrzębie-Zdrój
2732:14Gatner, AnnaSP 17 Jastrzębie-Zdrój
2832:50Bożek, MajaSP 17 Jastrzębie-Zdrój
2933:00Koralewska, BlankaSP 13 Jastrzębie-Zdrój
3033:01Rychłowska, JuliaJulka Ry Chrzanów
3134:38Konik, JuliaReflex Rybnik
3238:30Czajka, JuliaReflex Rybnik
3339:17Jurek, MartaReflex Rybnik
3440:44Żuchowicz, IngaReflex Rybnik
3541:25Maksymiuk, WiktoriaSP 13 Jastrzębie-Zdrój
3646:57Kasprzyk, PatrycjaZSEU Rybnik
3751:56Kumor, NataliaZSEU Rybnik
 
 
 
BM (27/27)2,4 km13 PKStatus: 12:59
L.p.CzasImię i nazwiskoDruga osobaKlubKomentarz
113:47Sporysz, Krzysztofindywidualnie Kozy
214:48Połącarz, Adamindywidualnie Bielsko-Biała
315:22Jaworski, MariuszMATRIX Buczkowice
415:30Dyszy, Grzegorzindywidualnie Bobrowniki
515:44Sarna, BartekSP 17 Jastrzębie-Zdrój
617:38Řeha, TomášSKOB Frýdek-Místek
718:48Marszałek, DawidJastrzębiacy Jastrzębie-Zdrój
819:00Chudík, MartinSKOB Frýdek-Místek
919:15Szotek, AntoniATZ RACIBORZ
1019:24Różycki, WojciechZSEU Rybnik
1120:26Jezusek, SzymonZSEU Rybnik
1220:48Białecki, TomaszSP 13 Jastrzębie-Zdrój
1321:26Filusz, SzymonZSEU Rybnik
1422:08Baron, JanWisła Mała
1422:08Lange, DanielWisła Mała
1622:14Popielas, AdrianSP 17 Jastrzębie-Zdrój
1724:11Lukanek, NatanSP 17 Jastrzębie-Zdrój
1825:16Zagórski, KrzysztofSP 13 Jastrzębie-Zdrój
1925:40Beneš, KarelKOB Havířov
2025:57Dvořák, VlastimilBanik Ostrava Ostrava
2125:59Fojt, MichalNitěnky Ostrava Ostrava
2226:57Machej, TymoteuszSP 17 Jastrzębie-Zdrój
2326:58Borawski, PrzemysławSP 13 Jastrzębie-Zdrój
2437:25Pietras, JakubWisła Mała
2537:26Ciurla, SamuelWisła Mała
2637:57Konik, RobertReflex Rybnik
2738:38Krajcarz, SzymonReflex Rybnik
 
 
 
CK (8/8)3,0 km16 PKStatus: 12:59
L.p.CzasImię i nazwiskoDruga osobaKlubKomentarz
123:09Dobosz, AnnaBarbara FolekKrokusy Bielsko-Biała
223:22Juračáková, JuditaSKOB Frýdek-Místek
324:22Siedlecka, MartaDorota StachańczykStare ale jare Cieszyn
424:39Jaworska, BarbaraSylwia ŻmijMatrix/Vipers Buczkowice
527:53Kawuloková, TerezaTereza KawulokováTJ TŽ Třinec Bystřice
629:04Strządała, MiraZuza StrządałaByle do przodu Bielsko-Biała
729:47Chudíková, MagdalenaMagdalena ChudíkováSKOB Frýdek-Místek
 
nklMáchová, BarboraBarbora MáchováSKOB Frýdek-Místek
 
 
 
CM (6/6)3,0 km16 PKStatus: 12:59
L.p.CzasImię i nazwiskoDruga osobaKlubKomentarz
117:16Pasierbski, MaciejMateusz MertaCzerwone krzemio Kozy
218:55Żmij, SzymonJacek ŻmijThe Vipers Wilkowice
318:59Welm, GrzegorzEryk WelmWelm Team Częstochowa
419:07Piątek, TomaszMikołaj PiątekSzybkie Piątki Pisarzowice
520:50Nicpoń, SylwesterMiłosz NicpońNicki Bielsko-Biała
629:50Wydra, TomaszMichał WydraSprytne Wyderki Bielsko-Biała
 
 
 
CMIX (4/4)3,0 km16 PKStatus: 12:59
L.p.CzasImię i nazwiskoDruga osobaKlubKomentarz
117:46Duda, SebastianKatarzyna DudaDudiTeam Bujaków
218:18Stawowczyk, AnnaMiłosz KubicaNIEBIESCY - ADHD Bielsko - Biała
321:44Manda, MarekMilena MandaBrukselki Kozy
423:16Zawiślak, BartoszJoanna FiałkowskaKawoholicy Bielsko-Biała
 
 
 
R (11/12)2,5 km14 PKStatus: 12:59
L.p.CzasImię i nazwiskoDruga osobaKlubKomentarz
115:54Janora, ArkadiuszRozalia KarinaFami Kozy
216:29Sporysz, JerzyMaciej Sporyszindywidualnie Kozy
317:25Stasiak, KrzysztofEmilka StasiakCzekaj na nas w Kozy
420:51Bizoń, ŁukaszTymoteusz BizońBizonki Bielsko-Biała
520:57Kawulok, MatyášZdeňka KawulokováDivočáci Bystřice
623:37Michoń, RadosławWojciech MichońWojtek TEAM Kozy
730:35Marszałek, JagodaHanna MarszałekInO SCI Marklowice Górne
831:21Wiącek, MonikaWiktor,OliwiaWilczki i Karate Bielsko-Biała
932:12Kołaczek, KatarzynaSzymonSzybkie Błyskawi Bielsko-Biała
1059:35Twaruszka, KrzysztofRadosław Olga, MichaKrwiożerne saren Zabrze
1161:42Kudłacz, HelenaTomasz KudłaczHBB Bielsko-Biała